O INWESTYCJI

Proponujemy Państwu komfortowe mieszkania na osiedlu Leśne Zacisze przy ul. Jantarowej w Lublinie.

Dzięki swojej lokalizacji i przemyślanemu projektowi, jest ono idealnym miejscem dla każdej osoby, która chce mieć pewność, że wszędzie jest blisko, a jednocześnie – potrzebuje wytchnienia i relaksu.

Osiedle Leśne Zacisze jest naszą najnowszą inwestycją. Będzie się składać z kameralnych, czteropiętrowych budynków, wykonanych z najwyższej klasy materiałów. Osiedle zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Jego wygląd, będący połączeniem elegancji i nowoczesności, niewątpliwie będzie więc wyróżniał się na tle innych budynków mieszkalnych na terenie dzielnicy. Dodatkowego uroku osiedlu dodadzą nasadzenia i przemyślane zagospodarowanie terenu.

W pierwszym etapie inwestycji zrealizujemy lokale o powierzchni od 36 do 82 mkw. Ich przemyślane i wygodne rozkłady z pewnością zadowolą każdego, kto ceni jakość i wygodne rozwiązania. Mieszkania o mniejszych metrażach będą idealnym rozwiązaniem dla młodych osób, rozpoczynających dorosłe życie. Natomiast większe, trzy i czteropokojowe lokale zostały zaprojektowane tak, by spełnić oczekiwania osób poszukujących docelowego miejsca zamieszkania.

Do dyspozycji mieszkańców budynku będzie też podziemny parking. Na kondygnacji -1 znajdą się zarówno indywidualne miejsca postojowe, jak i boksy garażowe. Dodatkowe, naziemne miejsca zostaną wyznaczone przed budynkiem.

Planowany termin realizacji inwestycji to II kwartał 2016r.

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Ul. Jantarowa położona jest w południowej części Węglina i krzyżuje się z ul. Jana Pawła II. Naszą inwestycję zlokalizowaliśmy więc w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Lublina. To miejsce wybrały już setki młodych osób. Dzięki temu dzielnica tętni życiem, ale zarazem słynie z przyjaznej atmosfery i z bezpieczeństwa. Jest więc doskonałym miejscem zarówno dla singli, jak i dla rodzin z małymi dziećmi. Dostrzegły to już władze Lublina, które niebawem stworzą tutaj szkołę podstawową i miejskie przedszkole.

Zaletą dzielnicy jest też dobre połączenie z innymi częściami Lublina. Rejon ul. Jantarowej jest doskonale skomunikowany m.in. ze śródmieściem. Ul. Jana Pawła II to jedna z najnowocześniejszych arterii komunikacyjnych w Lublinie, co gwarantuje kierowcom szybki i komfortowy dojazd do centrum. Ścieżki rowerowe, zlokalizowane w rejonie tej arterii, ułatwiają podróże również tym osobom, które wolą ekologiczne rozwiązania i często korzystają z jednośladów. Do centralnej części Lublina można też z łatwością dojechać miejskimi autobusami, których przystanki znajdują się tuż przy skrzyżowaniu ul. Jantarowej i ul. Jana Pawła II.

 

STANDARD WYKOŃCZENIA

W2

INFORMACJA OGÓLNE

Wszystkie mieszkania zostały wykończone zgodnie z najwyższymi standardami. W każdym z nich, znajdą Państwo m.in.:

 • ściany zewnętrzne- z wyjątkowo ciepłych pustaków Porotherm, które gwarantują przyjazny mikroklimat w mieszkaniu,
 • ścianki wewnętrzne działowe- z płyt gipsowych Pro Monta,
 • cementowe posadzki – stanowiące doskonałą bazę dla podłóg każdego rodzaju: paneli, desek, parkietów oraz płytek, gresu i kamienia,
 • maszynowe tynki gipsowe,
 • parapety z aglomarmuru – wyjątkowo trwałe, odporne na wilgoć i światło,
 • instalację centralnego ogrzewania- rozprowadzona po mieszkaniu, grzejniki płytowe z zaworami termostatycznymi, w łazience grzejnik rurowy drabinkowy, indywidualne opomiarowanie zużycia, zasilanie z LPEC,
 • instalację wodno-kanalizacyjną z indywidualnym opomiarowaniem – umożliwiającą precyzyjne rozliczanie zużycia wody z sieci miejskiej,
 • wentylację mechaniczną – gwarantującą właściwą cyrkulację powietrza,
 • podtynkowe instalacje elektryczne, wraz z gniazdkami i włącznikami, wyposażone w zabezpieczenia antyporażeniowe – łączące w sobie estetykę i bezpieczeństwo,
 • wideodomofon,
 • rurarz do przewodów RTV, telefonicznych i internetowych – umożliwiający łatwe rozprowadzenie okablowania,
 • instalację gazową – umożliwiającą szybki montaż kuchenek,
 • antywłamaniowe drzwi zewnętrzne w drewnopodobnej okleinie – gwarantujące bezpieczeństwo,
 • pięciokomorowe okna PCV z nawiewnikami, szklone zestawem dwuszybowym – niezbędne do utrzymania komfortowej temperatury w mieszkaniach,
 • balkony z balustradami, wykończone mrozoodpornym, antypoślizgowym gresem – stanowiące nieodzowny element nowoczesnego mieszkania.

Tradycja i doświadczenie

Zakup mieszkania na osiedlu Leśne Zacisze to pewna i bezpieczna inwestycja na długie lata. Gwarancją jest nasze doświadczenie. Działalność deweloperską na lubelskim rynku rozpoczęliśmy ponad jedenaście lat temu. Możemy się więc poszczycić wieloma nowoczesnymi osiedlami mieszkaniowymi, m.in. przy ul. Onyksowej, Poligonowej, Tarasowej, Kaskadowej, Relaksowej i Lucyny Herc w Lublinie.

Ponadto, stosujemy najwyższe standardy w zakresie zarządzania projektami budowlanymi. Korzystamy przy tym z bankowych rachunków powierniczych, które gwarantują Klientom kontrolę nad środkami wpłacanymi na poczet zakupu mieszkania. Proponujemy też dogodne systemy płatności, dostosowane do możliwości każdego nabywcy.

Nowoczesne rozwiązania

Jako firma deweloperska, jesteśmy dumni z naszej wieloletniej tradycji i płynących z niej doświadczeń. Jednak w zakresie technologii budowlanych stawiamy na nowoczesność. W naszej inwestycji przy ul. Jantarowej znajdziecie więc Państwo wszystko to, co wyróżnia współczesne budynki o wysokim standardzie.

Dobrze przemyślany projekt osiedla gwarantuje szerokie możliwości zaaranżowania każdego mieszkania i pozwala efektywnie wykorzystać całą powierzchnię użytkową. Co istotne, wysoka jakość materiałów, które wykorzystujemy do budowy, zapewnia komfort użytkowania i trwałość każdego elementu budynku.

Realizując nasze projekty, pamiętamy też o komforcie kierowców. Inwestycję przy ul. Jantarowej, jak każde nasze osiedle, wyposażymy w podziemne garaże i naziemne parkingi, które zapewnią odpowiednią liczbę miejsc postojowych zarówno dla mieszkańców, jak i dla wszystkich gości.

 

Masz dodatkowe pytania? Chętnie na nie odpowiemy

Wszystkie osoby zainteresowane bliższymi informacjami o inwestycji zapraszamy do naszego biura w Lublinie. Na Państwa pytania z przyjemnością odpowiemy też telefonicznie lub drogą e-mailową.

DZIENNIK BUDOWY

Wpis dziennika 2
Dodano:: 24.02.2015
Wpis dziennika 1
Dodano:: 22.12.2014

Przedstawione wizualizacje mogą odbiegać od rzeczywistości i nie stanowią oferty handlowej.
Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące inwestycji należy kontaktować się z działem handlowym Willowa II Sp. z o.o.